معرفی شرکت

شرکت پژواک صنعت پارتاک تاو

شرکت فنی مهندسی پژواک صنعت پارتاک تاو افتخار دارد با تکیه بر تجربه و دانش  مدیران ارشد خود از سال 1380 و با بهره گیری از بهترین مهندسان و متخصصان این مرز و بوم خدمات طراحی ، مهندسی معکوس و تهیۀ داکیومنت های فنی مهندسی در زمینه مکانیک ، هیدرولیک و متالورژی ، انجام انواع تحلیل ها و فرآیند های شبیه سازی مکانیکی، دینامیکی و ارتعاشی ، به همراه تامین  و ساخت انواع قطعات یدکی و ماشین آلات خطوط تولید در صنایع کشور را به صورت پروژه های EPC ارائه نماید.

این شرکت با در اختیار داشتن سخت افزارهای لازم مهندسی معکوس شامل دوربین تصویر برداری سه بعدی، تجهیزات اندازه گیری دقیق، سخت افزارها و نرم افزارهای کامپیوتری برای طراحی، آنالیز و رندینگ های مهندسی ، کلیه پروسه های تهیه دفترچه های فنی کاربردی را با جدیدترین متد روز و منطبق با استاندارد های روز دنیا را برای قطعات و ماشین آلات صنعتی ارائه می نماید.

شرکت پژواک صنعت پارتاک تاو همچنین با داشتن نمایندگی های فروش از شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی، اقدام به تامین قطعات یدکی و تجهیزات خاص مورد نیاز صنایع به صورت پروژه های E ، EP ، EPC ،  EPCE در صنایع فولاد، معادن،نیروگاهی ، نفت، گاز و پتروشیمی می نماید.

این شرکت ضمن انجام فرآیند های طراحی پایه، مفهومی، طراحی پلن، تهیۀ پروپوزال های فنی و مالی، قادر به انجام مهندسی معکوس، بهینه سازی طرح و رفع ایرادات فنی در قطعات، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی با استفاده از استانداردهای روز دنیا به همراه مدیریت پروژه های مهندسی می باشد.

مجموعۀ پژواک صنعت پارتاک تاو با تکیه بر تجربه و تخصص مؤسسین خود در زمینه طراحی، ساخت، بازرسی، نصب و راه اندازی قطعات یدکی و ماشین آلات صنایع مختلف شامل فولاد، معادن، نفت، گاز و پتروشیمی آمادگی خود را جهت اجرای پروژه های مهندسی، ساخت و مدیریت پروژه های خرد و کلان اعلام میدارد.

لازم به ذکر است شرکت پژواک صنعت پارتاک تاو با دارا بودن امتیاز انحصاری عاملیت فروش شرکت ایتالیایی PINPSEALS در زمینه مهندسی و فروش مواد اولیه و محصولات مندرج در کاتالوگ مربوطه به صورت تخصصی در راستای تامین آب بند های هیدرولیکی ، پنوماتیکی و مکانیکی در تجهیزات صنایع نیروگاهی، فولاد ، معادن، نفت ،گاز و پتروشیمی خدمت رسانی می نماید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟