درباره ما

شرکت پژواک صنعت پارتاک تاو

شرکت فنی مهندسی پژواک صنعت پارتاک تاو افتخار دارد با تکیه بر تجربه و دانش  مدیران ارشد خود از سال 1380 و با بهره گیری از بهترین مهندسان و متخصصان این مرز و بوم خدمات طراحی ، مهندسی معکوس و تهیۀ داکیومنت های فنی مهندسی در زمینه مکانیک ، هیدرولیک و متالورژی ، انجام انواع تحلیل ها و فرآیند های شبیه سازی مکانیکی، دینامیکی و ارتعاشی ، به همراه تامین  و ساخت انواع قطعات یدکی و ماشین آلات خطوط تولید در صنایع کشور را به صورت پروژه های EPC ارائه نماید.

چشم انداز

این شرکت در نظر دارد تا با بومی سازی دانش و تکنولوژی ساخت مواد اولیه انواع آب بندهای مکانیکی ، هیدرولیکی و مکانیکی در سایز های بزرگ، ایران عزیزمان را به خودکفایی در این زمینه برساند.

 

چارت سازمانی

تعداد نیروی دکترا                        2 نفر

تعداد نیروی کارشناس ارشد       2 نفر

تعداد نیروی کارشناس                  5 نفر

تعداد نیروی اداری                        2 نفر

تعداد نیروی اپراتور                      6 نفر

تعداد نیروی فنی                           2 نفر

گواهینامه

این شرکت در راستای دیدگاه مدیران ارشد خود و داشتن نگاه به دانش و مدیریت روز دنیا دارای گواهینامه های  سیستم یکپارچه مدیریت –  IMS گواهینامه های /ISO45001:2018/ISO14001:2015/ISO9001:2015 با مرجع صدور EIQM  ایران و کانادا می باشد .

جوایز و افتخارات

مجموعه پژواک صنعت پارتاک تاو با داشتن تندیس مدیران برتر ، سپاس نامه تعالی سازمانی با دارا بودن تیم فنی مهندسی  به همراه افتخارات برتر در زمینه های طراحی و کسب مقام در زمینه مسابقات رباتیک برتر کشور  امید به رشد و بالندگی در مسیرکاری دارد.

126

کاتالوگ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟